Blog uživatele eph

Večerní kanonáda

Jelikož jsme už dlouho nebyli na žádné masové akci, tak jsme jednu sobotu (abych trochu parafrázoval) rozhýbali hory sádla a vydali se za kulturou. V centru Aucklandu v domain totiž probíhal další z velkých koncertů pod širým nebem. Tentokrát to byla Starlight Symphony.
Nový Zéland: 

Vánoce v náklonu

Po loňském fiasku s vánoční párty (přece jenom devíti měsíční zpoždění se nedá považovat za úspěch) se firma rozhodla, že toto teda ne a že letos to bude (aspoň) na čas.Klasicky to zase začali řešit pozdě, nakonec se vymyslel plán, že bychom si mohli zazávodit na plachetnici a pak zajít nějaký kiwácký dlabanec (rozumněj něco smaženého s hranolkama).
Nový Zéland: 

Do nového roku v novém kabátku

Tak už je to něco přes rok, co jsem přešel na Nucleus, ale postupem času jsem zjistil, že příliš náročné stránky udržovat. Spousta věcí nefungovala a také vzhledem k omezenému prostoru jsem se rozhodl změnit celkový přístup k těmto stránkám. Obrázky už nadále nezabírají místo na serveru, ale jsou umístěny (prozatím) na Picasu a stránky byly (částečně) zmigrovány na Drupal. Snad to bude změna k lepšímu :)

Staré příspěvky budou postupně importovány sem. Staré stránky lze ještě najít tady.

Nový Zéland: 

Plavčíci

PlachetniceTak jednu sobotu jsme se konečně po několika odkladech dostali na plachetnici. Danča a Karl nám tento výlet slibovali už nějakou dobu, ale zatím vždycky z výletu sešlo.
Nový Zéland: